Infolinia:   531 839 642
Kontakt O nas Regulamin Obszywanie dywanów Dostawa i płatności

Przedsiębiorca:

Właścicielem i prowadzącym sklep internetowy, działający pod adresem www.modnedywany.com.pl jest:

Athena Robert Urbanek
ul. Szajnochy 2
85-738 Bydgoszcz
NIP: 5541025675
REGON: 091253569

Zamawianie towaru

Zamówienia przyjmowane są poprzez stronę internetową www.modnedywany.com.pl, można złożyć zamówienie drogą telefoniczną lub wysyłając email.

Klient dokonując rejestracji w sklepie oświadcza, że akceptuje niniejszy regulamin.


Ceny

Ceny na stronie podawane są w złotych polskich, są cenami brutto, zawierają należne podatki i cła.

Do ceny towaru należy doliczyć koszty przesyłki, których wysokość jest uzależniona od ilości zamówionego towaru, formy płatności oraz sposobu dostawy.


Dostępność zamówionych towarów

Wszystkie towary sprzedawane na stronie internetowej są towarami dostępnymi. W wyjątkowych sytuacjach np. w przypadku równoczesnego złożenia zamówienia na ten sam towar przez kilku Klientów, może zdarzyć się, że towar nie będzie dostępny.

W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany o braku możliwości zrealizowania zmówienia i podejmie decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).Jeśli Klient nie chce by zamówienie cząstkowe było realizowane – zamówienie jest wycofywane bez negatywnych konsekwencji dla Klienta, a w razie dokonania przez niego płatności – kwoty uiszczone zostaną zwrócone.
 

Sposób odbioru zamówienia i czas realizacji zamówienia

UWAGA: dostawy towaru realizowane są jedynie na terenie Polski.

a) Zamówienie zostaje przekazane do realizacji bezpośrednio po jego złożeniu.
Jeżeli wybrany towar jest dostępny to wysłany zostanie do Klienta w zależności od wybranej formy płatności:
pobranie – do 2 (słownie: dwóch) dni roboczych;
przelew – do 2 (słownie: dwóch) dni od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie

b) Dostarczaniem zamówień zajmuje się: firma kurierska przewidywany czas dostawy to 1-3 dni robocze od dnia nadaniu przesyłki. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych.

c) Odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym w Punkcie Obsługi Klienta


Forma płatności za zamówienie

Za pobraniem.
Zapłata następuje do rąk kuriera przy odbiorze przesyłki
Odbiór osobisty, płatność w Punkcie Obsługi Klienta

Przelew:
Klient dokonuje wpłaty na podane konto:

Athena Robert Urbanek
ul. Szajnochy 2
85-738 Bydgoszcz
BZWBK: 84 1090 1896 0000 0001 1871 2671

PAYU.pl, tzw. „szybkie przelewy”. Cechą szybkich przelewów jest to, że po wybraniu tej formy płatności Klient zostaje przekierowany na stronę wybranego z listy banku, aby dokonać transferu pieniędzy bez konieczności podawania danych sprzedającego


Koszt dostawy

Dla formy płatności z góry wynosi 25 zł brutto/paczka oraz za pobraniem 30zł brutto/paczka. 


Zwrot rzeczy - odstąpienie od umowy

Klient ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W tym celu powinien on wypełnić formularz „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość” (FORMULARZ ZWROTU) i przesłać go na adres sklepu. W ciągu 14 dni od złożenia oświadczenia Klient zobowiązany jest odesłać towar.
Przesyłki zwrotne przesłane za pobraniem nie będą przyjmowane. Pieniądze odesłane zostaną na podany przez Klienta numer konta lub adres domowy. Zwrócony Towar nie może być używany.


Reklamacje

Każda rzecz kupiona w sklepie internetowym www.modnedywany.com.pl może być reklamowana z zachowaniem odpowiednich terminów i warunków reklamacji jeśli posiada wady, stanowiące o jej niezgodności z umową.

Reklamację można złożyć bezpośrednio w Bydgoszczy przy ul. Szajnochy 2 lub drogą pocztową poprzez wypełnienie formularza „REKLAMACJA” (tutaj do pobrania na naszej stronie) oraz odesłanie towaru wraz z ww. formularzem i paragonem/fakturą vat, paczką bez pobrania (przesyłki wysłane za pobraniem nie będą odbierane) na adres: Dalladyn, ul. Szajnochy 2, Bydgoszcz,  dopiskiem: Reklamacja e-sklep.

W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji, www.modnedywany.com.pl wyśle do Klienta produkt pełnowartościowy (naprawiony lub nowy) w ciągu 14 dni, a gdy okaże się to niemożliwe (np. wyczerpany nakład), zwróci pełną kwotę (wraz z kosztami wysyłki), w przypadku nie uwzględnienia reklamacji, towar zostanie odesłany wraz z opinią, co do niezasadności reklamacji.

Reklamacji nie podlegają uszkodzenia mechaniczne. W przypadku uznania reklamacji złożonej drogą pocztową zwracamy koszty wysyłki poniesione przez Klienta


Rezygnacja z zamówienia

Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia aż do chwili wysyłki towarów. Klient ma dwie możliwości aby skorzystać z ww. uprawnienia:
a) należy wysłać mail na adres sklep@modnedywany.com.pl
b) kontakt ze Sklepem Internetowym poprzez formularz kontaktowy, po uprzednim zalogowaniu w panelu klienta, na witrynie e-sklepu
c) kontakt telefoniczny


Postanowienia końcowe

a) Do każdego zakupionego towaru dołączony jest paragon fiskalny lub faktura VAT. www.modnedywany.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnych danych Klienta.
b) Sądem właściwym do rozstrzygania sporów jest właściwy ze względu na przepisy prawa Sąd powszechny.


Dane osobowe - bezpieczeństwo i ochrona

a) Wyrażenie przez Klienta zgody na przetwarzanie danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r nr 133 poz. 883) i niezbędnych do realizacji umowy jest warunkiem zrealizowania zamówienia.
b) Klient może wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r nr 133 poz. 883) i ich powierzenie podmiotowi trzeciemu w celu przekazywania Klientowi materiałów reklamowych oraz informacji o akcjach promocyjnych, marketingowych i organizatorze sklepu – www.modnedywny.com.pl


Administratorem danych osobowych jest firma: Athena Robert Urbanek z siedzibą na ulicy Szajnochy 2 w Bydgoszczy. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podanie danych osobowych jest dobrowolne a Klientowi przysługuje prawo wglądu do swoich danych i ich poprawiania, zmiany, jak również żądania ich usunięcia.